Přijímání/odhlašování

Přijímání/odhlašování účastníků školní družiny

• Přijímání probíhá vždy do naplnění povolené kapacity 110 míst a to i v průběhu školního roku.
  • Podrobné informace lze najít ve vnitřním řádu školní družiny.

Škola zjišťuje předběžný zájem o tuto službu v době online registrace k zápisu do první třídy. Ve vyšších ročnících se vychází ze zájmu z předešlého roku a z předběžné přihlášky v červnu.

• Zápis pro další školní rok se uskutečňuje před novým školním rokem poslední týden v srpnu.

Účastník školní družiny je vždy přijímán na jeden školní rok. Po skončení školního roku je jeho přihlášení automaticky ukončeno a na další školní rok se musí opět přihlásit.

• Podmínkou pro přijetí uchazeče do školní družiny je písemná přihláška, jejíchž součástí je písemné sdělení o rozsahu docházky a způsobu odchodu účatníka z družiny.

ZŠ TGM Litol - ŠD Žádost zákonného zástupce o přijetí dítěte do školní družiny 2023.pdf (135.82 kB)

Pokud účastník nebude přítomen ve školní výuce, je automaticky odhlášen i z docházky.

Totéž platí i při neuhrazení úplaty, nebo při zvláště hrubém nedodržování vnitřního řádu. Zákonní zástupci budou včas informováni písemně, pokud nastane situace popsaná výše.

Výše úplaty je stanovena na celý školní rok.

Platba

Pouze bankovním převodem na účet školy.

Česká spořitelna   19-505588399/0800

Variabilní symbol obdrží zákonní zástupci po přijetí dítěte do školní družiny.

Školné na příslušný školní rok stanovuje zřizovatel. Celoroční platba je do 15. října daného školního roku. Ředitelka školy může úplatu snížit/osvobodit (viz. Vnitřní řád školní družiny).

Zákonným zástupcům, jejichž dítě bylo přijato do školní družiny sídlící na adrese Palackého 497, bude vydán po zaplacení zálohy 100Kč čip ke vstupu do budovy. Záloha za čip se vrací v plné výši po odevzdání čipu (při ukončení docházky do školní družiny v průběhu roku, vždy poslední den v červnu)

Vychovatelka bude uvolňovat Vaše dítě ze školní družiny na základě písemné žádosti celoroční (uvedené v Zápisovém lístku) nebo aktuální (viz dokumenty školy).

Pokud bude dítě během odpoledne docházet do zájmových kroužků, musí rodiče sami zajistit jeho doprovod a uvolnění ze školní družiny písemně oznámit prostřednictvím žádosti o uvolnění. Jestliže nestihne rodič mimořádně vyzvednout žáka do 17:00 hod ze školní družiny, včas telefonicky upozorní vychovatelku a domluví případný čas (případně i jinou osobu) vyzvednutí dítěte ve ŠD.

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

dnes, sobota 27. 4. 2024
skoro jasno 18 °C 4 °C